24-7d

Užsakymai priimami visą parą!

Naudinga žinoti…

Ne kiekvienas namų gyventojas suvokia, kur nubėga ir pradingsta visos nuotekos iš vonios, kriauklės, unitazo, skalbimo mašinos ar indaplovės. Rodos, viskas nuteka į… kažkur ir tik namų šeimininkai turi gerokai pasirūpinti, kad visa tai, kas nutekėjo, atsirastų tinkamoje vietoje.

Šiuo atveju labai tinkamas liaudies posakis, kad „niekas iš niekur neatsiranda ir niekur nepradingsta“, tad ir visas išnaudoto vandens kiekis turi kažkur atsirasti. Nesvarbu – ofiso, restorano, buto ar gyvenamojo namo – tai būtų nuotekos, jos privalo sutekėti į tam tikra talpą. Daugiabučiuose bei valstybiniuose pastatuose naudojamos bendros sistemos, o štai nuosavose valdose, soduose, kaimuose ir vienkiemiuose tenka patiems jų gyventojams pasirūpinti nuotekų rezervavimu ir jų išvežimu. Tačiau iki tos talpos, kurioje kaupiamos nuotekos, viskas turi atitekėti vamzdžiais. Štai juose ir vyksta didysis „judėjimas“ vis to, kas mums jau nereikalinga, tačiau ne visuomet tie nešvarumai pasiekia galutinį tikslą – mažesni ar didesni jų prilimpa ant vamzdžių sienelių, taip su laiku sudarydami vis didesnį strigimą ir vis mažesnę galimybę jais tekėti. Buitinės atliekos, plaukai, mažesnės šiukšlės, riebalai pamažu (o didesni – net ir iš karto) užkemša kanalizacijos vamzdžius, dėl ko jais nebenuteka visas reikalingas turinys, kemšasi kriauklė, unitazas, iš nuotekų angos nuolat sklinda nemalonus kvapas. Jei problema yra tik užsikimšusiame sifone, jį galima ir pačiam šeimininkui ar santechnikui pravalyti, naudojant įvairiausias chemines priemones. Tačiau visos kanalizacijos vamzdžių valymą galima atlikti tik specialios ir galingos technikos pagalba. Tokių paslaugų prireikia ir daugiabučio, ir nuosavo namo užsikimšusių vamzdynų gelbėjimui. Didžiausia bėda, kai nutekėjimas stringa staiga, tuomet sutrinka, rodos, visas gyvenimas ir be profesionalių darbuotojų su specialia įranga tuomet neišsiversti…

Nemažai nemalonumų pridaro ir gamta, į lietaus nuotekų vamzdynus jos dėka patenka lauke esantys nešvarumai, medžių lapai, smėlis, akmenukai, šiukšlės ir kt. Vėjo nešama, lietaus, ištirpusio sniego plaunama visa tai patenka į vamzdynus ir labai greitai juos užkemša, dėl ko taip pat gali prireikti profesionalios įrangos. Taigi, ir esant skubiam reikalui, ir profilaktiniam kanalizacijos valymui esame visuomet pasiruošę pagelbėti. Darbui naudojame valymo mašiną su lynais, kuri gali pasiekti net 55 m gylį ir specialių antgalių pagalba geba išvalyti net labiausiai užsikimšusį vamzdyną. Kanalizaciją valome ir plovimo vandens srove mašina su pulsavimo funkcija.

Taigi, ir esant skubiam reikalui, ir profilaktiniam kanalizacijos valymui esame visuomet pasiruošę pagelbėti. Darbui naudojame valymo mašiną su lynais, kuri gali pasiekti net 55 m gylį ir specialių antgalių pagalba geba išvalyti net labiausiai užsikimšusį vamzdyną. Kanalizaciją valome ir plovimo vandens srove mašina su pulsavimo funkcija.